رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

با سلام 

بنده طبق حدس خودم و چون هنوز بعد از 4 ماه موفق به انجام رابطه کامل با همسم نشدم احساس مي کردم مبتلا به واژينيسموس هستم.اما بعد از مصرف اسپري متاکاربامول و  بي حسي همسرم بيان کردند که ديگر احساس نميکنم مانعي براي دخول وجود دارد هر چند رابطه بهتر شده ولي باز هم رابطه کامل و دخول عميق صورت نميگيرد .در ضمن همسرم خيلي زود نعوظ را از دست مي دن ولي توانايي ريختن مايع مني را که گاهي سفيد و گاهي شفاف است دارند .ميخواستم بپرسماگر من مبتلا به اين بيماري باشم درمان دارويي دارد يا بايد همچنان بي حس کننده بزنم و آيا مشکل نعوظ کوتاه همسرم قابل درمان است و آيا ما قدرت باروري داريم ؟ از کجا بفهميم ؟در ضمن اين که بالاي آلت همسرم حين دخول خم مي شود در انتقال اسپرم اثر منفي ندارد ؟ و اين که ايشان مي گن راه ورودي به خاطر ارتباط هاي اوليه تنگ است درست است ؟؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 14 ساعت قبل، مسافر14 گفته است :

با سلام 

بنده طبق حدس خودم و چون هنوز بعد

سلام این مشکل اگر از تنگ بودن واژن باشد باید از داروی آمادگی رحم استفاده شود. ولی اگر همراه با ترس و اضطراب باشد باید داروی تقویت عصب وصفرابر استفاده شود. در بعضی از موارد که دخول همراه درد است و تا مدتها به همین شکل می ماند باید خانم از مخلوط صبر زرد و آب استفاده کند و چند شب قبل از خواب درون واژن تزریق کند.

بله ان شا الله باردار خواهید شد

مشکل آقا هم قابل حل است ان شا الله . باید از داروی زردک و مرکب 4 و تین فیل استفاده شود. اصلاح تغذیه برای هر دو نفر مفید است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm