رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
علی اکبر خزایی

اعتیاد وبیماریهای بسیار زیاد جسمی و روحی

سوال

با سلام. خواهرم 32 ساله چندین سال طولانی داروی اعصاب مصرف کرده و الان چندین ساله که شیره تریاک استفاده میکنه.

برای ترک چه توصیه ای دارید؟ البته ایشون از نظر روحی بسیار آسیب دیده است و مشکلات جسمی و روحی فراوانی از جمله کبد چرب و کیست تخمدان و توده در هر دو پستان داره که شیر ازش جاری میشه.ضمنا شبها تا روز بیداره و اصلا نمیتونه بخوابه. برای ترک اعتیادش چه باید کنیم؟ من مدتیه به ایشون گرمیجات دارم میدم که بدنش کمی تقویت بشه ولی چون بدنش همیشه حرارت داره، شک دارم که مزاج شیره تریاک گرمه یا سرد؟

اولویت درمانش چیه؟ میشه خواهش کنم بصورت تلفنی یکی دو نوبت باهاتون تماس داشته باشم و کمکم کنید.در اوضاع بسیار بدی قرار گرفته و میخوام هر چه سریعتر کاری کنم و نجاتش بدم.

اگه ممکنه شماره یکی از اساتید رو بفرمایید من باهاشون تماس بگیرم . شماره هم محفوظ خواهد ماند.با تشکر فراوان. واقعا ثواب بزرگی میکنید.

از وارد کردن شماره تماس خود داری بفرمایید این انجمن یک فضای عمومی است و امکان سوء استفاده وجود دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 31 دقیقه قبل، علی اکبر خزایی گفته است :

با سلام. خواهرم 32 ساله چندین سال طولانی داروی اعصاب مصرف کرده و الان چندین ساله که شیره تریاک استفاده میکنه.

برای ترک چه توصیه ای دارید؟ البته

سلام . برای ترک سیگار و حتی اعتیاد باید از پودر شاخ و برگ اسفند به همراه مقداری تخم اسفد شسته شده هر روز ناشتا یک قاشق مربا خوری به صورت خوراکی درمان خوبی است. آن حالت را دارد ولی اعتیاد آور نیست

آرام آرام با این نسخه و اصلاح تغذیه نیازشان به مواد از بین می رود. برای تقویت اعصاب از داروی مفرح و تقویت عصب استفاده شود

مشکلات دیگر هر کدام یک درمان جداگانه دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در 3 ساعت قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام . برای ترک سیگار و حتی اعتیاد باید از پودر شاخ و برگ اسفند به همراه مقداری تخم اسفد شسته شده هر روز ناشتا یک قاشق مربا خوری به صورت خوراکی درمان خوبی است. آن حالت را دارد ولی اعتیاد آور نیست

منظور از شاخه اسپند این عکس هست ؟

فقط دانه هایه اسپند را خارج کنیم و غلافه دورش و اون چوبهایی که به غلاف چسپیدن رو آسیاب کنیم ؟

n00283868-t.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام لطفا واضح تر توضیح بدین که چه قسمتی از اسفند مورد استفاده قرار بگیره؟ اسفند خشک شده که برگ نداره.منظور ازشاخه، ساقه ایه که به دونه اسفند چسبیده؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/02, 11:57:19، علی اکبر خزایی گفته است :

برای ترک چه توصیه ای دارید؟ البته ایشون از نظر روحی بسیار آسیب دیده است و مشکلات جسمی و روحی فراوانی از جمله کبد چرب و کیست تخمدان و توده در هر دو پستان داره که شیر ازش جاری میشه.ضمنا شبها تا روز بیداره و اصلا نمیتونه بخوابه. برای ترک اعتیادش چه باید کنیم؟ من مدتیه به ایشون گرمیجات دارم میدم که بدنش کمی تقویت بشه ولی چون بدنش همیشه حرارت داره، شک دارم که مزاج شیره تریاک گرمه یا سرد؟

اولویت درمانش چیه؟ میشه خواهش کنم بصورت تلفنی یکی دو نوبت باهاتون تماس داشته باشم و کمکم کنید.در اوضاع بسیار بدی قرار گرفته و میخوام هر چه سریعتر کاری کنم و نجاتش بدم.

اگه ممکنه شماره یکی از اساتید رو بفرمایید من باهاشون تماس بگیرم . شماره هم محفوظ خواهد ماند.با تشکر فراوان. واقعا ثواب بزرگی میکنید.

از وارد کردن شماره تماس خود داری بفرمایید این انجمن یک فضای عمومی است و امکان سوء استفاده وجود دارد

مزاج ایشون گرم است و گرمیجات به ضررشان است وبنده روش درمان حمیه را پیشنهاد میکنم که تا بحال جواب داده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست