رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

سلام.من چندماه دچار یبوست شدم بعد مدتی متوجه دل درد و نفخ شدید شدم .بعد هر غذا خوردن یا استرسی این علائم شدیدتر میشه .چندبار به چند متخصص گوارش مراجعه کردم نتیجه ای نگرفتم ؛فقط شک کردن که شاید روده میکروب داره یا عصبیه ؛خیلی عذابم میده .ممنون میشم کمکم کنید ''

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام من قبلا علایم مشابه با شما داشتم و دکتر تشخیص داد که سندروم روده تحریک پذیر هست و این یعنی مشکل خاصی نیست فقط باید رژیم غذایی پر فیبر داشته باشیم و از استرس دوری کنیم.

من با تغییر رژیم غذایی مشکلم برطرف شد خدا را شکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در 4 ساعت قبل، آزاده رحیمی راد گفته است :

سلام.من چندماه دچار یبوست شدم

باید تدابیر رفع سودا را انجام دهید از جمله آن ها که تاثیر خوبی هم دارد ترک ناهار است. استفاده از هاضوم ، و عسل و 7 عدد سیاه دانه -بجز خانم باردار- تاثیر خوبی بر درمان نفخ دارد. عسل و 7 عدد سیاه دانه تاثیر بسیار سریعی دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام .متشکرم که پاسخ دادین گرامی!

میخواستم بپرسم مشکل من علتش چیه و ایا به روال عادی برمیگرده ؟این مشکلم ناراحتیروحی برام ایجاد کرده .. جز نفخ شدید و دل درد ،دچار یبوست هستم اکثر اوقات.یعنی  طور عادی کار خودشون رو انجام نمیدن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/08, 09:53:51، رهی گفته است :

سلام .متشکرم که پاسخ دادین گرامی!

میخواستم بپرسم مشکل من علتش چیه و ایا به روال عادی برمیگرده ؟این مشکلم ناراحتیروحی برام ایجاد کرده .. جز نفخ شدید و دل درد ،دچار یبوست هستم اکثر اوقات.یعنی  طور عادی کار خودشون رو انجام نمیدن .

شما توکل کن ب خدا و با اعتقاد این کارها رو انجام بده انشاءالله نتیجه میده.

ترکیب عسل و سیاه دانه عالیه.من امتحان کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/07, 23:43:19، توکل بر خدا گفته است :

سلام من قبلا علایم مشابه با شما داشتم و دکتر تشخیص داد که سندروم روده تحریک پذیر هست و این یعنی مشکل خاصی نیست فقط باید رژیم غذایی پر فیبر داشته باشیم و از استرس دوری کنیم.

من با تغییر رژیم غذایی مشکلم برطرف شد خدا را شکر

سلام ..دقیقا همین رو به من گفتن عاصی شدم بخدا از دست این روده هام .شما چطور خوب شد اوضاع روده تون ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست