رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
هااادی

ورم مفصل

سوال

درمان اول یک عوذه است، جابر بن یزید جعفی از امام باقر (ع) روایت می‌کند: «به من فرمود یا جابر، گفتم بله ای فرزند رسول خدا، امام فرمودند روی هر ورمی بخوان آخر سوره حشر را ﴿لو انزلنا هذا القرآن على جبل لرأيته خاشعا متصدعا من خشية الله وتلك الامثال نضربها للناس لعلهم يتفكرون هو الله الذي لا إله إلا هو عالم الغيب والشهادة هو الرحمن الرحيم هو الله الذي لا إله إلا هو الملك القدوس السلام المؤمن المهيمن العزيز الجبار المتكبر سبحان الله عما يشركون هو الله الخالق البارئ المصور له الاسماء الحسنى يسبح له ما في السموات والارض وهو العزيز الحكيم، سه مرتبه، همانا به اذن خدا تسکین می‌یابد.»این عوذه چهار آیه پایانی سوره حشر است و می‌گوید که اگر این قرآن بر کوه نازل می‌شد، کوه ترک برمی‌داشت و خاضع می‌شد، پس ورم‌ها در برابر این آیات چیزی نیست. این عوذه برای هر ورمی حتی ورم‌های سرطانی و همچنین ورم مفاصل مفید است.

درمان دوم نیز یک عوذه است، و برای ورم‌ها و تومورهای سرطانی هم مفید است، در روایت آمده: «یک چاقوی آهنی برمی‌داری و بر ورم مرور می‌دهی و بگو بسم الله ارقيك من الجد والحديد ومن امر العود ومن الحجر الملبود ومن عرق العاقر ومن ورم الاخر ومن الطعام وعقده ومن الشراب وبرده امض باذن الله الى اجل مسمى في الانس والانعام بسم الله فتحت وبسم الله ختمت، سپس چاقو را در زمین فرو کن.» این کار را هم خود شخص بیمار می‌تواند انجام دهد و هم شخص دیگر می‌تواند برای بیمار انجام دهد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است