رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 1
manavifarl

ms

سوال

18 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1
در 20 دقیقه قبل، manavifarl گفته است :

نحوه تشخيص مزاج براي بيماران ام اس را مي خواستم،همه طبايع بايد كرمي مصرف كنند؟

بیماری ام اس ناشی از اسیب جن است متاسفانه نه غلبه سردی. یکی از داروهای اصلی آن هم بخور حضرت مریم ع است.

متاسفانه به خاطر تبلیغاتی که روی ترسناک بودن جن شده است کمتر به راه های مقابله و محافظت از آن پرداخته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm
  • 0
در 9 دقیقه قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

بیماری ام اس ناشی از اسیب جن است متاسفانه نه غلبه سردی. یکی از داروهای اصلی آن هم بخور حضرت مریم ع است.

متاسفانه به خاطر تبلیغاتی که روی ترسناک بودن جن شده است کمتر به راه های مقابله و محافظت از آن پرداخته شده.

جن واقعا ترسناکه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 15 دقیقه قبل، amir گفته است :

جن واقعا ترسناکه ؟

خیر. ما خیلی وقت ها در معرض جن هستیم و اصلا متوجه نیستیم. یعنی تاثیر جن خیلی از اوقات بدون فهم ما و احساس ترس ما اتفاق می افتد... مثلا در سر برهنه به دستشویی رفتن چه ترسی هست؟ یا ایستاده شلوار پوشیدن؟ اما اینها باعث رغبت جن و شیطان به انسان می شود!!

تبلیغات جن فعلا ترسناک هست نه خود جن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 2 دقیقه قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

خیر. ما خیلی وقت ها در معرض جن هستیم و اصلا متوجه نیستیم. یعنی تاثیر جن خیلی از اوقات بدون فهم ما و احساس ترس ما اتفاق می افتد... مثلا در سر برهنه به دستشویی رفتن چه ترسی هست؟ یا ایستاده شلوار پوشیدن؟ اما اینها باعث رغبت جن و شیطان به انسان می شود!!

تبلیغات جن فعلا ترسناک هست نه خود جن!

خیلی وقتها هم هستن کسایی که در تنهایی حضورشون رو احساس میکنن مثل خود بنده بعضی وقتا حس میکنم دم گوشمه یه نفر

چرا باید با ایستاده شلوار پوشیدن

جن به انسان رغبت پیدا کنه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در ۱ ساعت قبل، amir گفته است :

خیلی وقتها هم هستن ..

افراد مختلف در حس کردن و ازار جن بسته به اعتقاد و قوت ایمان متفاوت هستند.

ایستاده و... رموزی هستند که در روایات بیان شده و علت آن ها باید بررسی شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 4 دقیقه قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

افراد مختلف در حس کردن و ازار جن بسته به اعتقاد و قوت ایمان متفاوت هستند.

ایستاده و... رموزی هستند که در روایات بیان شده و علت آن ها باید بررسی شود.

یعنی کسی که ایمانش کم باشه جنو بیشتر حس میکنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 59 دقیقه قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

بیشتر در معرض آسیب هست

یعنی قیافه جن ترسناک نیس ؟

چرا آسیب میرسانه به انسان ؟

یه سوال دیگه کسی که جن زده شده و بخور حضرت مریم براش مشکل گشا هست دیگه بعد از بخور جن سراغش نمیاد ؟

و اینکه برا شخصی که بخور دهنده هستش آسیبی نمیبینه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

یه موجود عجیب که مارو میبینه و‌مانمیبینیمش و قدرت داره به ماصدمه بزنه ولی مانمیتونیم آگاهانه وهروقت اراده کردیم به اون صدمه بزنیم،ترس نداره؟ واقعا که ترسناکه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام.من مدت سه ماه فهمیدم ام اس دادم ودارومصرف 

میکنم.چند وقت قبل از اینکه متوجه بشم ام اس دارم زمانی که تنها بودم احساس میکردم یه چیزی از کنارم ردشده مثلا موش.بعد میگفتم تو خونه که موش نیست گفتم شاید این توهمه با یکی از دوستانم که روانشناسه صحبت کردم ایشونم یه اصطلاح روانشناسی به کار برد گفت علت اینه چون همیشه تو خونه تنهایی اینجوری شدی.اما الان الحمدالله مدتیه دیگه این تصوراتو ندارم و چیزی نمی بینم. ممکنه اجنه رو به صورتی که من حس میکردم احساس کرد؟و اینکه الان آسیبشونو زدن من دیگه چیزی نمی ببینم.؟متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در هم اکنون، شریعت گفته است :

یه موجود عجیب که مارو میبینه و‌مانمیبینیمش و قدرت داره به ماصدمه بزنه ولی مانمیتونیم آگاهانه وهروقت اراده کردیم به اون صدمه بزنیم،ترس نداره؟ واقعا که ترسناکه. 

من هم موافقم که چنین موجودی واقعا ترسناکه .اینجا چند سوال مطرح است که چرا باید جن بتواند هر کاری که دلش خواست با انسان بکند ؟ چرا خداوند به جن چنین  اجازه ای میدهد ؟  به نظر من اگر خداوند چنین اجازه ای به جن و شیطان و ... بدهد که بدون اینکه انسان اراده و آگاهی داشته باشد برود و با انسان هر کاری که دلش خواست بکند واقعا از عدالت و مقام خداوندی بدور است .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 8/23/2016 در 05:55، amir گفته است :

یعنی قیافه جن ترسناک

خیر ترسناک نیست. البته به شرط رعایت توصیه های اهل بیت علیهم السلام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 8/24/2016 در 00:32، شریعت گفته است :

یه موجود عجیب که مارو

خیر ترس ندارد. اگر رعایت کنیم. اگر رعایت نکنیم یک چاقوی آشپزی هم می تواند آدم بکشد!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 10 ساعت قبل، یاسمن گفته است :

سلام.من مدت سه ماه فهمیدم ام اس دادم ودارومصرف 

میکنم.چند وقت قبل از اینکه

مراقبت از جن یک مسئله مستمر است. مثلا این که گوشت روی استخوان را کامل پاک نکنیم باید همیشه مرسوم باشد. یا... . اگر حالت های بد از شما دور شده و مراقبت کنید تکرار نمی شود ان شا الله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 30 دقیقه قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

خیر ترسناک نیست. البته به شرط رعایت توصیه های اهل بیت علیهم السلام

یعنی قیافشون زشت نیس ؟

رعایت نکنیم زشت میشن ؟

چه توصیه هایی فرمودن ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 1 دقیقه قبل، amir گفته است :

خیر ترسناک نیست. البته

عرض کردم به شرط رعایت. خیلی از مواقع ما آن ها را نمی بینیم و آن ها به ما آسیب میزنند!

مطلب زیر توصیه های خوبی گفته

https://forum.tebeslami.net/index.php?/topic/467-جن-و-شیطان/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

با سلام. من از وقتی که فهمیدم شیطان و جن و ... میتوانند هر کاری که دلشان خواست با انسان بکنند بدون اینکه انسان متوجه شود دچار توهم و یجور حالتی شدم .قبلا به ما طوری یاد داده اند که اینها خرافه است البته اصل شیطان و جن و روح خرافه نیست .اینکه آنها بتوانند هر کاری با انسان بکنند باور کردنی نیست در کتابهای استاد نوشته شده در بعضی روزها مثلا اول و آخر و وسط ماه قمری اگر با همسرت نزدیکی کنی شیطان هم با همسرت نزدیکی میکند و یا اینکه اگر زن تنها در خانه بخوابد شیطان و اجنه  با او رابطه برقرار میکنند و یا در خانه نباید تنها بخوابیم . و ... اینها باعث میشود مغز آدم خراب بشود مگر آنها جسم هستند که با انسان همچین کارهایی کنند و انسان متوجه نشود؟؟ اگر جسم هستند چرا دیده نمیشوند؟ .چرا خداوند چنین اختیار و اجازه ای به اینها داده؟ آیا اینها که همچین کارهایی میکنند آیا از عدالت و مقام خداوندی بدور نیست؟ اگرشب در خانه مجبور بودیم تنها بمانیم باید تا صبح بیدار بمانیم و دعا و .. بخوانیم ؟ و همیشه باید این کارهای طولانی که فرمودید را انجام دهیم تا از شر آنها در امان بمانیم و اگر این کارها را انجام دادیم از شر آنها کاملا محفوظیم؟ ضمنا جن و شیطان ترس ندارد ولی فکر کردن به این کارهای جن و شیطان انسان را بیمار روحی میکند مانند وسواس وتوهم و....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/04, 21:50:10، mahdavi گفته است :

با سلام. من از وقتی که فهمیدم شیطان و جن و ... میتوانند هر کاری که دلشان خواست با انسان بکنند بدون اینکه انسان متوجه شود دچار توهم و یجور حالتی شدم .قبلا به ما طوری یاد داده اند که اینها خرافه است

بارها در مطالب بالا عرض شد که اگر به توصیه ها عمل کنیم هیچ مشکلی پیش نمی آید بلکه نیروهای مثبت مثل اجنه شیعه و مومن به ما در انجام کارهایمان و دفع بلا ها کمک می کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست